PF2021

Vážení příznivci a partneři,

Děkujeme Vám za dosavadní důvěru a spolupráci. Rok 2020 byl pro mnohé zlomový a přinesl spoustu výzev a neočekávaných situací. I přesto se nám v IdeaHUBu podařilo zrealizovat mnoho zajímavých vývojových projektů, vzdělávacích seminářů a vytvořit některé vlastní produkty. A to velkou měrou díky Vám, našim příznivcům a partnerům, bez kterých by IdeaHUB nebyl tím čím je – skvělou komunitou, sehraným týmem, místem se špičkovým technologickým zázemím. Velmi si vážíme Vaší podpory a věříme, že neočekávané situace jsou naopak povzbuzením a motivací k ještě lepším výkonům.
Přejeme mnoho osobních i pracovních úspěchů v roce 2021 a těšíme se na další spolupráci.

Tým IdeaHUB

Jako malé poděkování jsme si pro Vás připravili dárek. Jedná se o náš vlastní produkt – blatník na kolo. Na tomto blatníku je zajímavá cesta, jakou vznikl. Jedná se totiž o díl vytvořený z velké části z odpadu.

Během první jarní vlny pandemie se celý IdeaHUB zapojil do pomoci zdravotníkům a přešel na výrobu ochranných štítů. Těch dodal nejen do zdravotnických zařízení více než 20 000. Po ukončení výroby nám zbylo poměrně dost kvalitního materiálu ve formě nepotřebných odřezků, které by jinak skončily v kontejneru. Vymysleli jsme tedy produkt, který tomuto odpadu vdechl nový život – blatník na kolo!

Celý blatník se skládá ze tří dílů: hlavní ochranné části vyrobené z odpadních odřezků, 3D tištěného těla a upevňovacího gumového kroužku, kterým se blatník přichycuje na sedlovku Vašeho kola.

3D tištěný držák si můžete buď vytisknout na Vaší tiskárně, anebo si jej nechat vytisknout u nás. Doporučujeme materiál PET-G, ale dobře poslouží i ABS a obdobné materiály. Potřebný soubor pro tisk si můžete stáhnout pod odkazem ZDE.

Blatník si lze buď vypálit na laserové řezačce, anebo si jej opět vyzvednout již hotový u nás, aby měl punc znovuvyužití odpadu.

Jedná se o ideální projekt při zimním chystání Vašeho kola na sezónu 🙂 Přejeme mnoho šťastných kilometrů rokem 2021!