Série úspěšných přednášek jede do finále

Původní myšlenka vytvořit sérií zajímavých přednášek s konkrétními příběhy se ukázala jako velmi povedená. První přednáška 3D tisku nastavila laťku hodně vysoko a my jsme s napětím očekávali, jak moc bude úspěšná připravovaný přednáška o renovaci veteránu.

Lukáš a Lukáš perfektně zvolené duo mladých nadšenců, kteří se tématu zhostili na výbornou. Lukáš Jančar odkryl, jak se původně dětská zábava postupně stávala teenegerskou vášní. Cíl byl jasný, postavit si, resp. zrenovovat si, jakkoli a z čehokoli, vlastní motorku. Po pokusech, ponaučení se z vlastních chyb se dopracoval k vlastní postavené mašině. Teď se vrhá na další stupeň renovací – starých aut, vlastně trabantů.

Lukáš Kudrna mimo svých aktivit představil i nově otevřenou restaurátorskou dílnu na Fakultě strojní VŠB-TUO, která bude sloužit jednak k dlouhodobému zhodnocení sbírky historických motocyklů, ale rovněž poslouží i studentům technických oborů, aby pronikli do tajů restaurátorství historických vozidel.

Třetí přednáška patřila Vladimírovi Dostálovi, který de facto nastínil svůj vlastní příběh o tom, jak se dostat až do „ředitelského křesla“. Možná i uvědomění si, kdy a na kterých místech je člověk skutečně šťastný. Je to TO v ředitelském křesle nebo TO za rýsovacím prknem? 😊

Poslední přednáška patří Jirkovi Vrbovi, který díky své houževnatosti a odhodlání převedl nápad do konkrétního a dobře fungujícího business plánu. Přijďte 23. dubna, jste zváni do klubu Vrtule, tradičně od 19,00 hod.

Napsat komentář