Připravili jsme sérii kreativních přednášek určených nejen studentům

Zvýšit pozornost u studentů zajímavými tématy a setkat se s lidmi, kteří svůj volný čas tráví netradičním způsobem. I to byl impuls k tomu, aby vznikla série těchto zajímavých přednášek.

Jak správně postavit vlastní 3D tiskárnu? Co všechno je dobré vědět, než vůbec začnete? Praktické informace i skvělé tipy představil Martin Jurek na úvodním setkání tohoto čtyřdílného běhu. Zájem o toto téma byl velký a pro ty největší nadšence byl následně přímo v prostorách IdeaHubu připraven interaktivní workshop. Cílem bylo představit problematiku 3D tisku do hloubky.

Koncem měsíce března představí Lukáš Jančar a Lukáš Kudrna téma „Jak správně renovovat veterána“. Volba i samotný výběr tématu jsou spojené s otevřením nové restaurátorské dílny historických motocyklů na VŠB – TU Ostrava. Mladí nadšenci představí svůj um z vlastních zkušeností.

Třetí díl bude patřit Vladimírovi Dostálovi. Ten ve svém příběhu prozradí cestu, jak se od rýsovacího prkna dostal na manažerskou pozici. Volné povídání o tom, že volba kariéry je čistě v rukou každého, je připraveno na 9. dubna.

To, že nápadů je mnoho, jen je důležité je dotáhnou myšlenky do realizovatelného projektu. O tom ví své Jirka Vrba, který zároveň čtyřdílný cyklus přednášek uzavře.  S posluchači se podělí o zkušenosti s vlastním klubem nebo vlastní značkou vodních dýmek.

Pokud máte prostor, přijďte i Vy, na druhé setkání, které proběhne již 26. března od 19,00 hod. v klubu Vrtule. Těšíme se na setkání s Vámi. Seznam přednášek k nahlédnutí.

Napsat komentář